Zdrowe odchudzanie

Szukając alternatywy dla wysokokalorycznych, słodkich deserów, warto zapoznać się z saszetkami Bolero Instant Drink.

Jest to nowa propozycja dla osób, które się odchudzają. Saszetki są w bardzo wielu smakach i można je przyrządzić na kilka sposobów.

Producent poleca je do stosowania w fazie redukcji, gdyż mają one tylko 2 kcal i są bardzo smaczne. Warto dodać, że słodzone są stewią.

Deser z Bolero Instant Drink

Jedna z propozycji podania, to wymieszanie saszetki z mlekiem. W taki sposób otrzymamy pyszny, mleczny deser. Możemy go też zamrozić i wtedy otrzymamy deser lodowy.

Suplement można też zmieszać z 1,5 l wody. Jeśli chcemy uzyskać delikatny smak, można dodać więcej wody, nawet do 4 litrów. Producent oferuje całą gamę smaków. Warto zauważyć, że saszetki są w bardzo niskiej cenie.

Dobry wybór

Jeśli ktoś bardzo lubi słodki smak, to niezdrowe słodycze może zamienić na takie saszetki. Jest to dobry wybór, ponieważ wyeliminujemy kalorie i niezdrowy cukier.

Producent zaleca akurat ten suplement jako bardzo pomocny w przetrwaniu fazy redukcji. Dodatkowym atutem jest dodatek witaminy C, która jest antyoksydantem.

Saszetki są wygodne, bo można je wszędzie ze sobą zabrać i są bardzo łatwe w użyciu.

Bolero instant drink zakupisz w tym sklepie: https://swiatsupli.pl/zdrowa-zywnosc/suplement-specjalny-bolero-instant-drink-9-g