Rossignol odzież narciarska: Kurtki

Istnieje cała wiedza na temat właściwego ubierania się w ośrodku narciarskim. W tym artykule dowiesz się, z jakich warstw składa się strój narciarski i jakie funkcje spełniają poszczególne warstwy. Zrozumiesz, jak łączyć warstwy w zależności od pogody. Przy okazji, wszystko to dotyczy również odzieży snowboardowej.

Marka strojów narciarskich Rossignol

Klasyczny styl Rossignol uzupełnia całą gamę produktów tej marki, nadając kurtce narciarskiej ponadczasowy wygląd. Syntetyczna izolacja jest skoncentrowana w ciele, aby zapewnić ciepło tam, gdzie jest ono potrzebne.

Oddychająca, wodoodporna konstrukcja chroni przed mokrą pogodą, pochłaniając wilgoć dla wewnętrznej kontroli klimatu. Odpinany kaptur pozwala dostosować wygląd rossignol kurtki do indywidualnych potrzeb, a detale związane z narciarstwem, takie jak kieszeń na karnet narciarski i wbudowana osłona przeciwśnieżna, zapewnią gładkie dni w kurorcie.

Cechy kurtek Rossignol

  • Klasyczny krój: Przyciągający wzrok krój inspirowany sportowym stylem narciarskim;
  • Izolacja: Izolacja, która jest cieplejsza w korpusie i lżejsza w rękawach, aby zapewnić komfort w bardzo zimnych lub bardzo niskich temperaturach;
  • Wodoodporna membrana: Pozostaniesz suchy w ciężkich warunkach śniegowych lub deszczowych;
  • Hydrofobowość: powłoka chroni przed warunkami atmosferycznymi.

Krój kurtki Rossignol

Kurtka https://www.krakowsport.pl/pol_m_Odziez_Kurtki-narciarskie-155.html przeznaczona jest do sportów zimowych i została wykonana w sposób najbardziej komfortowy i ergonomiczny z możliwych. Nie ma w niej nic, co ograniczałoby ruchy. Nosząc ją, po prostu zanurzasz się w świecie komfortu i nowoczesnej technologii.

Kurtka jest dość ciepła, a jednocześnie świetnie chroni przed wiatrem. Wierzchnia warstwa jest hydrofobowa, a podszewka odprowadza wilgoć.

Wewnątrz znajduje się wewnętrzne zapięcie wiatrochronne. Wszystkie kieszenie są dokładnie tam, gdzie są potrzebne i w wystarczającej ilości. Z kieszeni po bokach można ściągnąć gumę na dole kurtki bez konieczności wyjmowania rąk z ciepłej głębi.