Narty Head – modele Allride

Narciarstwo to nie tylko szaleństwo na dobrze przygotowanych i wytyczonych trasach. Wyskok poza nartostradę, gdzie warunki nie są tak przewidywalne ani łatwe to wyzwanie dla graczy lubiących mocniejszą zabawę. Pamiętaj, aby decydując się na zjazd poza przygotowaną trasą zweryfikować czy nie łamiesz lokalnie obowiązujących przepisów. Jest to szczególnie ważne w wysokich górach, gdzie zagrożenie lawinowe i inne w najlepszym przypadku mogą się skończyć dla Ciebie konsekwencjami finansowymi. 

Narty Head – Allride

Narty dla tych, którzy pewnie się czują zarówno na nartostradzie jak i poza nią. W tej grupie produktów znajdziemy 8 modeli, również dla dzieci stawiających pierwsze kroki w fascynującym świecie narciarstwa (model MONSTER SLR PRO). Jeżeli szukasz nart dla już doświadczonego dzieciaka warto przyjrzeć się modelowi KORE 87. 

Natomiast zaawansowanych seniorów powinien zainteresować model V-SHAPE V10 (choć warto pamiętać, że początkujący również mogą postawić na ten produkt). Umożliwiają one szaleńczą jazdę w różnych warunkach, także poza trasą. Jeżeli jednak przyjdzie nam ochota na powrót na dobrze przygotowany stok, te narty pozwolą na delektowanie się naszą techniką jazdy oraz jej doskonalenie. Ich relatywnie niska cena (2600 PLN) sprawia, że jest to doskonały wybór dla szukających rozwiązania optymalnego. 

Rozpiętość cenowa w tej grupie to 700 – 3000 PLN, lecz podobnie jak w innych przypadkach należy pamiętać, że modele w najniższych cenach są przeznaczone dla dzieci. Doświadczony narciarz znajdzie coś dla siebie od 1500 PLN wzwyż.

Narty Head dostępne w ofercie sprzedażowej na stronie: https://www.krakowsport.pl/pol_m_Sprzet-zimowy_Narty_Narty-Head-149.html