Plecaki Nike na siłownię

Nike, pierwotnie znany jako Blue Ribbon Sports został założony przez Phil Knighta i jego trenera, Billa Bowermana, sportowca toru University of Oregon 25 stycznia 1964 roku. Pierwszy sklep detaliczny Nike, nazwany Niketown, został otwarty w centrum Portland. Od tamtego czasu minęło wiele lat, aczkolwiek marka wciąż jest bardzo popularna.

Świetne plecaki

Nike sponsoruje czołowych sportowców uprawiających wiele dyscyplin sportowych, aby wykorzystywać swoje produkty, promować i reklamować swoją technologię i wzornictwo. Pierwszym profesjonalnym endorserem sportowym Nike był rumuński tenisista Ilie Năstase. Nike sponsorował także wielu innych sportowców, którzy odnieśli sukces na przestrzeni lat, takich jak Sebastian Coe, Carl Lewis, Jackie Joyner-Kersee, Michael Johnson i Allyson Felix. Sportowcy ci chętnie nosili produkty, które zostały zaprojektowane przez markę Nike.

Doskonałe produkty

Plecaki Nike są chętnie noszone przez młodych sportowców. Można zauważyć, że wiele piłkarzy lub koszykarzy nosi je do codziennych stylizacji. Młodzi ludzie inspirują się takimi sportowcami i również chętnie noszą sportowe produkty, które zostały wyprodukowane przez markę Nike. Plecaki są wykonane przede wszystkim z dobrej jakości materiałów, dzięki czemu są one trwałe oraz odporne na wszelkie zmiany pogodowe. Trzeba przyznać, że jest to ogromna zaleta. Plecaki Nike wyróżniają się ciekawym wzornictwem oraz świetnymi kolorami. Wyróżnić można takie barwy, jak na przykład: biel, czerń, fiolet, czerwień.