Modna nerka sportowa

Każdy doskonale wie, że większość kobiet nie wyobraża sobie, by wyjść z domu bez torebki. To w niej bowiem znajduje się telefon komórkowy, portfel, klucze, kilka przydatnych kosmetyków oraz inne drobiazgi. Czy jednak zawsze warto zabierać dużą torebkę? Czy może lepiej znaleźć dla niej wygodną alternatywę, która również doskonale sprawdzi się w wielu zestawach? Podpowiedź poniżej.

Nerki sportowe – must have w sezonie wiosenno – letnim

Przeglądając oferty sklepów z torebkami można od razu zauważyć, iż większość półek zajętych jest przez nerki sportowe. Wygodne, uniwersalne i dobre jakościowo torebki świetnie sprawdzają się nie tylko do pracy, na wyjścia do miasta oraz podczas różnorodnych wycieczek. Solidna nerka z pewnością posłuży paniom bardzo długo i co najważniejsze, nawet po kilku latach intensywnego użytkowania będzie cały czas prezentowała się dobrze. Taki model bezapelacyjnie warto mieć w swojej szafie.

Jaką nerkę wybrać?

Czarne, czerwone, białe, a może modele w efektowną panterkę, zeberkę lub w kwiaty? Wybór nerek w sklepach jest ogromny, a producenci z sezonu na sezon jeszcze bardziej zaskakują klientki nowymi fasonami i wzorami. Obecnie bardzo dużo jest w sklepach kolorowych nerek, które nie tylko są praktyczne, ale również bardzo stylowe. Wielu stylistów radzi nawet paniom, by tworzyć z takimi torebkami szykowne zestawy. Można wówczas taką nerkę zawiesić w pasie lub w biodrach. Doskonale prezentuje się ona również na ubraniach wierzchnich. Na trenczu lub na dłuższej kurtce wygląda ona genialnie.

Model na lata

Panie często mają dylemat, czy kupić nerkę za kilkadziesiąt złotych z sieciówki, czy może lepiej wybrać model od znanego projektanta za kilkaset złotych. Obowiązkowo trzeba w takiej sytuacji odpowiedzieć sobie na pytanie, jak często i do jakich rzeczy panie zamierzają nosić taką torebkę.