Buty Dalbello – idealne połączenie elegancji i funkcjonalności

Firma obuwnicza Dalbello została założona w 1974 roku we Włoszech. Od tamtej pory do dnia dzisiejszego wyprodukowano już około 9 milionów par butów. Cyfry te są idealnym przykładem na to, jak wielką popularnością cieszą się buty narciarskie Dalbello.

Główną misją firmy jest projektowanie i tworzenie nowych rozwiązań technologicznych przy zastosowaniu najlepszej jakości butów narciarskich. Nad tworzeniem nowych pomysłów pracują dwa zespoły race/freeski. Dzięki ich pomocy Dalbello jest najszybciej rozwijającą się marką obuwniczą. 

Wysokiej jakości buty dla zawodowców

Dalbello to buty dostosowane dla każdego rodzaju stopy, która już nie raz miała na sobie narty. Modele wykonane są z najwyższą dbałością o szczegóły, żeby zapewnić użytkownikowi zarówno bezpieczeństwo jak i wygodę.

Buty narciarskie powinny spełniać dwie podstawowe kwestie: chronić kostkę oraz stopę przed urazami oraz zapewnić całkowitą wodoodporność i szczelność, jednocześnie pozwalając stopie oddychać. Wszystkie te cechy łączą w sobie buty marki Dalbello. Dodatkowo dzięki niebanalnemu wzornictwu, buty łączą w sobie zarówno cechy funkcjonalności, jak i elegancji.

Jakie buty wybrać dla początkujących?

Podczas planowania wycieczki na narty podstawowym pytaniem jest, jaki sprzęt dobrać do poziomu naszych umiejętności. Przede wszystkim powinien on być szczelny i wodoodporny, żeby nie narazić się na przeziębienie.

Co więcej, w przypadku, gdy dopiero zaczynamy przygodę z nartami, powinien posiadać dodatkowe ochraniacze, żeby uchronić początkującego narciarza przed potencjalnymi urazami. Odpowiednie buty nie mogą być za ciężkie, ani zbyt ciasne. Za duży luz w bucie również nie jest wskazany.

Buty Dalbello dostępne na stronie KrakowSport.pl.