Z pomponem czy bez, oto jest pytanie!

Przed każdą wyprawą na narty, zawsze zadajemy sobie pytanie jaką czapkę wybrać i czy tym razem ma być z pomponem czy bez… Ten odwieczny dylemat należy rozwiązać w bardzo prosty sposób. Pytanie brzmi, nie czy ma być pompon, ale jaki kolor? Czapki zimowe Eisbar posiadają cała gamę różnokolorowych, puszystych pomponów. Zapewniają one dodatkowe ciepło dla uczestnika zimowego szaleństwa, oraz  pozwalają na lepszą widoczność właściciela czapki w przypadku pogarszających się warunków pogodowych. 

Czapka z pomponem

Pomponowe szaleństwo czapek Eisbar sprawia radość każdemu kto lubi wesołe kolory. Mocna czerwień, pomarańcz, błękit czy intensywna zieleń to zaledwie wierzchołek góry lodowe,j a raczej czapki. Dodatkowo posiadają one bardzo piękne zestawy kolorowych pasów. Kolekcja posiada również czapki w chłodnych połączeniach odcienia niebieskiego, białego, czarnego czy szarego. Kolekcja czapek Eisbar pozwala na znalezienie tej najbardziej odpowiedniej dla siebie oraz swojej zimowej stylizacji.

czapka szara Eisbar
https://www.krakowsport.pl/firm-pol-1381487000-Eisbar.html

Czapki bez pompona

Podwójna zewnętrzna warstwa wełny, poliakrylu i wewnątrz poliestru, sprawia, że każdy model jest niezwykle ciepły i komfortowy. Czapki Eisbar posiadają klasyczny, tradycyjny wygląd i sprawdzony przez wielu użytkowników fason. Sportowy charakter tych czapek sprawia, że chętnie sięgają po nie kolejne pokolenia amatorów zimowych sportów. Z taką czapką uszy na pewno nie zmarzną. Puszysty pompon i miękka dzianina sprawiają, że chciałoby się je nosić cały rok, a więc czapki na uszy, pompony na czubki!