Odkryj całą prawdę o skarpetkach X-socks!

Czy pamiętasz wędrówki po górach, które zakończyły się odciskiem na stopie, bądź obdartą piętą? Kto z nas nie zaznał tego bólu i dyskomfortu, to zapewne przezornie zaopatrzył się w skarpety firmy x-socks.

Skarpety x-socks, czy to wybór tylko dla sportowców?

Technologia produkcji skarpet marki x-socks sprawia, że doskonale sprawdzają się podczas każdej aktywności sportowej, jak i podczas rekreacyjnej jazdy na rowerze. Wielbiciel sportu, nie tylko uprawianego zawodowo znajdzie coś dla siebie. Budowa skarpety sprawia, że nadmiar potu jest odprowadzany, a skóra ma zapewnioną wentylację. Zapobiega to odparzeniem, otarciom naskórka. Istnieje możliwość dopasowania produktu w zależności od pogody, a dodatkowe wzmocnienie zapewnia bezpieczeństwo wrażliwym miejscom na stopie.

X -socks to skarpety stworzone także z myślą o biznesmenach. Długie godziny w pracy czy spędzone podczas podróży, dzięki użytej specjalnej przędzy zapewniają komfort stopom oraz wspomagają krążenie.

Jak dbać o skarpety x-socks?

Aby zachować funkcjonalność użytej przędzy w skarpetach x-socks, temperatura prania nie powinna przekraczać 30 stopni lub 40 stopni z niskim wirowaniem. Nie zapominajmy, aby nie używać zmiękczaczy, wybielaczy  do prania. Nie wolno korzystać z suszenia w suszarce. Przy skarpetach zawierających wełnę unikamy prania ręcznego, które może uszkodzić włókna. Lepiej ustawić pranie ręczne w pralce lub pranie wełny, oczywiście na niskich obrotach. Odpowiednie pranie skarpet pozwoli na dłużej zachować ich funkcjonalność.

Skarpety X-Socks dostępne na https://www.krakowsport.pl/firm-pol-1382451670-Xsocks.html