Worek Adidas – minimalistyczny nurt, który wszyscy kochają

Cechą charakterystyczną marki Adidas jest jej prostota, która jednocześnie zachwyca kunsztem i oryginalnością. Samo logo świadczy o tym, że produkt jest wysokiej klasy i nie trzeba zbędnych ozdobników. Worek Adidas, który pełni obecnie rolę plecaka nie wybiega poza schemat myślenia projektantów firmy – mimo wielu odsłon, zawsze pozostaje w minimalistycznej kolorystyce, która jednak zwraca swoją uwagę.

Worek z charakterem

Adidas nie boi się utrzymywania swoich wartości w projektowaniu kolejnych ubrań i akcesoriów. Od lat marka wypuszcza na rynek produkty, które często nie wyróżniają się awangardowymi krojami lub zdobieniami. Stałą pozycję na rynku zapewnia marce wysoka jakość i „to coś” co przyciąga swoją uwagę. Worek Adidas, który wydaje się być najprostszym rozwiązaniem, nic nie wnoszącym do świata mody, skutecznie wybronił się swoją „osobowością”.

Plecak, który przełamuje schematy marki

Plecak w formie worka znany jest już powszechnie. Wielu producentów proponuje te akcesoria, które mimo swojej prostoty są bardzo pojemne, przez co funkcjonalne. Mimo wszystko, marka Adidas wykorzystała minimalistyczny look worków i wykreowała na nich fantazyjne wzory, które są zaprzeczeniem dotychczas wyznawanych wartości. Wszystko jest jednak zachowane w zachowawczej tonacji, która pociąga tajemnicą i dwuznacznością. Oprócz wielobarwnych produktów w tej kategorii, Adidas oferuje także ponadczasowe klasyki w odcieniach czerni i bieli, które z jednakowym zainteresowaniem są wybierane przez wielbicieli.